מוצר נוסף בהצלחה
טוען
hot
new
   סנדלי TEVA Hurricane XLT 2 לגברים
   סנדלי TEVA Hurricane XLT 2 לגברים

סנדלי TEVA Hurricane XLT 2 לגברים

זמינות: קיים במלאי
₪319.90
₪299.90

תאור

סנדלים איכותיים מבית TEVA כוללים חומרים סינתטיים עמידים בפני תנאים קיצוניים ונתזי מים, ריפוד בעזרת שכבה של קצף EVA בסוליה, רצועות מעוצבות לנעילה והורדה מהירה של הסנדל וסוליית Rugged Durabrasion Rubber עמידה במיוחד


הסנדל Hurricane XLT 2 מבית TEVA הינו סנדל נוח במיוחד שמוכן לקחת אתכם למקומות אדירים שלא ראיתם. הסנדל בנוי משילוב של פוליאסטר, ניילון ו-PET עמיד במיוחד בפני תנאים קיצוניים, כולל נתזי מים, ומתייבש מהר מאוד. הרצועות של הדגם מעוצבות בצורה קלה מאוד לנעילה והורדה מהירה של הסנדל כדי להיות מוכן לצאת לדרך בכל רגע. סוליית הנעל מעוצבת עם טכנולוגיות ריפוד ועמידות מצוינים של הדגם. שכבה של קצף EVA בתוך הסוליה מספקת ריפוד וקלות הסנדל, כאשר הסוליה עצמה עשויה מגומי קשיח Rugged Durabrasion Rubber אשר מאריך את טווח חיי המוצר, עמיד במיוחד ומעניק חיכוך והצמדה טובים ביותר.


 • חומרים סינתטיים עמידים בפני תנאים קיצוניים ונתזי מים.
 • ריפוד בעזרת שכבה של קצף EVA בסוליה.
 • רצועות מעוצבות לנעילה והורדה מהירה של הסנדל.
 • סוליית Rugged Durabrasion Rubber עמידה במיוחד.
 • נעל טבעונית מחומרים שאינם מן החי, כולל הדבק.

יוצאים לטייל עם נעלי האיכות והנוחות של חברת TEVA. המותג האמריקאי הנו מהמובילים בתחום ספורט האקסטרים, מסעות וטיולי הפנאי. כשהחברה הוקמה, בשנת 1984, היא יצרה מהפכה בעולם ההנעלה כיוון שייצרה את סנדלי הספורט הראשונים. החברה אמנם מתמחה והחלה את דרכה בייצור נעליים המתאימות לפעילות במים אך כיום עוסקת בייצור של מגוון נעלי שטח, הליכה, אקסטרים וטיולים, נעליים סגורות או פתוחות המתאימות למים וליבשה, כל זאת תוך שמירה על יציבות כף הרגל, נוחות ועמידות של הסוליה בתנאים שונים.

דגם: Hurricane XLT 2

כתבו ביקורת

מוצרים קשורים